Kregulcowe Dni 
Uczta Bogów
Partnerzy
Link do:
Informacje
Kregulcowe Dni są imprezą zrodzoną z inicjatywy Klubu Fantastyki Kregulec, którego mottem jest "od fanów dla fanów". Impreza skierowana jest przede wszystkim do osób interesujących się tematyką fantastyki, popkultury, kultury dalekowschodniej oraz tematami pokrewnymi.

Przez cały czas trwania imprezy do zaoferowania będziemy mieli dla naszych uczestników sale z prelekcjami, zawodami, grami planszowymi, rozrywką elektryczną i oczywiście gastronomia.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia będzie: “Uczta Bogów”. Tytułowa "uczta" będzie miała miejsce w Jastrzębiu - Zdroju w Zespole Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego, dnia 11 maja 2019 r.

Wstęp na wydarzenie kulturowe jest BEZPŁATNE!


Miejsce i czas

Wydarzenie kulturowe odbędzie się w Zespole Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego, mieszczącej się przy ulicy Poznańska 1A w Jastrzębiu - Zdroju. W dniu 11 maja, godziną rozpoczęcia o 9.00 i zakończeniem o godzinie 21.00 tego samego dnia.Program
Media
Kontakt
Podpowiedź:
Email*
Podpowiedź:
Numer telefonu
Podpowiedź:
Tytuł*
Podpowiedź:
Treść wiadomości*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Future Technologies z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, w celach organizacji konwentu Kregulcowe Dni 2019, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Future Technologies z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju. Podanie danych oraz wyrażenie w/w zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne do kontaktu.
Wyślij wiadomość