E- Kregulcowe Dni!

Ciężkie czasy nastały, oj ciężkie. Człowiek nie może wyściubić nosa poza progi dworu, by nie narazić życia. Wśród służby panuje wszechobecne rozdrażnienie. Wszyscy czekają na to, co ma nastąpić, ale nikt, nawet żerca przy pomocy czarnego konia Trzygłowa nie jest w stanie nakreślić wiarygodnej przyszłości.

Pisząc to, ja skryba Ishdar, uniżony sługa i pokorny orędownik historii najwspanialszego, sprawiedliwie nam panującego jaśnie hrabiego Kregulca, zawiadamiam, że zarówno dwór jak i służba cieszy się zdrowiem. Przestrzegamy wytycznych znachorów w zachowywaniu higieny osobistej oraz unikaniu skupisk ludzi jak i demonów. Panosząca się poza murami dworu hrabiego Kregulca zaraza mogła powstrzymać zwykłych śmiertelników, zmuszając ich do porzucenia swoich zajęć i niczym łańcuchami zatrzymując ich w bezpiecznych domostwach, jednakże nie była w stanie pokonać ducha i zapału naszej świty.

Zbliża się bowiem czas corocznego balu wydawanego na salonach hrabiego Kregulca. Niestety w trosce o bezpieczeństwo swoich szacownych gości, nasz wspaniałomyślny włodarz postanowił zaniechać urządzenia uczty ku czci bogów, jak to było w zwyczaju. “Jakże to tak?”, zapytacie. Czyżby wytrwały rok czekania wziął w łeb i wrota dworu miały pozostać zamknięte dla spragnionych wiedzy oraz dobrej zabawy?

Cytując pewnego uczonego, popularyzatora nauki, nic bardziej mylnego! Nasz najmądrzejszy hrabia Kregulec wraz ze swoją równie światłą co piękną narzeczoną wykoncypował rozwiązanie na tę jakże tragiczną sytuację. Otóż tego roku Kregulcowe Dni odbędą się i każdy, dosłownie każdy i z każdego zakątka na ziemi będzie mógł wziąć w nich udział. Jak? Za pomocą portali do innego wymiaru zwanego Discord. Posiadając jeden z takich portali, uczestnik będzie mógł przenieść się do najznakomitszego dworu i skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie ma do zaoferowania kregulcowa służba.

Myślicie, że to żart? Otóż nie! Nawet my, zaprzedane dusze idziemy z duchem postępu. Tak więc nie zwlekajcie już więcej i przenieście się do naszego wymiaru Discorda, by spędzić z nami czas i zaznać nieco wytchnienia.

Podpisano
Skryba Ishdar, A.D. 2020