W ubiegły weekend (15/16 lipiec) po raz drugi w historii na Tauron Arenie w Krakowie odbył się Ryucon organizowany przez FunCube Events. Klub Kregulec odpowiadał na tym wydarzeniu za Chillroom i Strefę Planszówek.
Pogoda dopisała. Lista atrakcji była spora, duża ilość paneli, Cosplay oraz sale tematyczne. Znalazło się również miejsce na wrestling, który cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników. Strefa wystawców opierała się głównie na artystach i rękodziele. W tej strefie znajdowały się również punkty gastronomiczne oferujące sycące posiłki i słodkie desery. W tym roku do dyspozycji konwentowiczów został udostępniony cały poziom A, na którym znajdowała się strefa warsztatowa, kilka sklepów, stoisko z buble tea.
W tym roku znajdowaliśmy się na poziomie 0 tuż obok Nanokarin, którym dziękujemy za miłe towarzystwo. Strefa planszówek była otwarta przez cały czas trwania konwentu. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy gry imprezowe, które cieszyły się ogromną popularnością. Byliście zainteresowani również strategiami nastawionymi na rywalizację. Wśród gier udostępnionych na Ryuconie, dzięki uprzejmości wydawnictwa Portal, znalazło się również kilka nowości. Kilkoro śmiałków postanowiło stawić im czoła. Cały czas poszerzamy asortyment gier, dzięki czemu już niebawem będziecie mogli zagrać w kilka nowych tytułów.
Strefa Chillu również cieszyła się Waszym zainteresowaniem. W tym miejscu mogliście przysiąść, odpocząć, porozmawiać i skorzystać z udostępnionej biblioteczki pełnej mang i komiksów.
Dużą sympatię zyskała także nasza ścianka, na której tłumnie robiliście sobie zdjęcia. Dziękujemy za liczne oznaczenia. Za ten miły gest rozdawaliśmy pocztówki oraz zupki od Oyakata.
 
Pragnę podziękować Wam, uczestnikom, za liczne przybycie. Wasza chęć integracji, pozytywna energia i otwartość sprawiają nam wiele radości i motywują do dalszej pracy. Dziękujemy za wspólne granie i liczne rozmowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szukaj

Ostatnie wieści

 • Wpis bez tytułu 141

  W ubiegły weekend (15/16 lipiec) po raz drugi w historii na Tauron Arenie w Krakowie odbył się Ryucon organizowany przez FunCube Events. Klub Kregulec odpowiadał na tym wydarzeniu za Chillroom i Strefę Planszówek. Pogoda dopisała. Lista atrakcji była spora, duża ilość paneli, Cosplay oraz sale tematyczne. Znalazło się również miejsce na wrestling, który cieszył się […]

 • Yukicon 2023 – relacja
  Yukicon 2023 – relacja

  W dniu 21-22 stycznia 2023 odbył się konwent Yukicon w Opolu, a dokładniej w jednym z młodzieżowych domów kultury. Był to jeden z pierwszych konwentów organizowanych w nowym roku, dlatego można było spodziewać się dość sporej frekwencji. Ta zaskoczyła nawet organizatorów. Jednak problem szybko dało się rozwiązać. Zapewne wpłynie na kolejne edycje tego konwentu. Pierwsze […]

 • Nowy Klub Kregulec
  Nowy Klub Kregulec

  Strona poświęcona działaniom Klubu Kregulec oraz szeroko pojętej fantastyki. Nasz klub działa od 2017 roku i zrzesza wielu członków, głównie z województwa śląskiego. Naszym zadaniem jest promowanie ogólnej fantastyki wsród młodych osób. Znajdziecie tutaj nasze felietony na temat wszelakiej fantastyki, książek czy gier. Posiadamy ogromną ilość planszówek które z przyjemonością wam zaprezentujemy w recenzjach, oraz […]